Tašky na tříděný odpad pro občany Hor zdarma

Obec Hory podpoří třídění odpadů v domácnostech. Ve spolupráci s obalovou společností EKO-KOM, a.s. jsme pro občany obce pořídili sady tří barevných tašek na třídění odpadu, které usnadní třídění odpadu. Občané Hor si mohou tašky na tříděný odpad vyzvednout zdarma na obecním úřadě. Vydávat se bude vždy jedna sada tašek na rodinný dům či bytovou jednotku. Sada obsahuje tři barevně odlišené tašky – žlutou na plast, modrou na papír a zelenou na sklo. Barva tašky odpovídá barvě kontejneru, do kterého se odpad ukládá. Tašky jsou vyrobeny z odolného a omyvatelného materiálu, při dobrém zacházení je můžete používat i několik let.

Věříme, že barevné tašky zpříjemní třídění všem, kteří již třídí a doufáme, že k této činnosti přivedou také ty, kteří se třídění odpadů doposud vyhýbali.

Třiďte odpad, má to smysl!