Zajištění očkování našich občanů přímo v naší obci

Vážení spoluobčané, 

obdrželi jsme od vedení Krajského úřadu Karlovarského kraje zprávu o možnosti očkování přímo v naší obci. 

Vzhledem k možnostem a kapacitám očkovacích míst a týmů, by Karlovarský kraj velmi rád vyšel vstříc všem místům v našem regionu a umožnil očkování jejich občanů. V současné době je aktivován mobilní očkovací tým, který zajistí očkování Vašich občanů přímo ve Vaší obci/městě.

Informace k očkování: 

Vakcína: Moderna

Věkové skupiny: lidé 16 let + 

Registrace: Lidé nemusí být registrování v systému, stačí mít u sebe OP a kartičku pojištěnce. Lidé, kteří mají rezervovaný termín v budoucnu v očkovacím místě se nemohou nechat očkovat výjezdním týmem, je třeba se dostavit na rezervovaný termín do očkovacího místa; tento zásah by nám vnesl nestabilitu do systému již plánovaných očkování

Aby očkování mohlo v naší obci proběhnout, musí se nashromáždit alespoň 20 osob. 

V případě, že máte zájem o očkování v naší obci, nahlašte své jméno na mail: starosta@obec-hory.cz do 30.7.2021. V případě více jak 20ti zájemců budeme jednat s očkovacím týmem o termínu výjezdu. 

Děkuji.

Lucie Hostašová, starostka obce