Oznámení

Milí sousedé,

ozvali se mi někteří naši občané, že se nám tu šíří poplašná zpráva o vykrádání rodinných domů v naší obci Hory. Jsem v pravidelném kontaktu s Policií ČR – kriminální policií, kteří mě dnes opět ubezpečili, že k žádnému vykrádání rodinných domů v naší obci nedochází. Kriminální policie se v minulých dnech z preventivních důvodů pohybovala v obci Hory, protože v období posledního půl roku došlo k několika vloupání do domů v obci Jenišov. Ochrana zdraví a majetku našich občanů je pro celé zastupitelstvo naší obce prioritou, proto byste o podobných skutcích v naší obci byli obratem informování. Upozorňujeme původce této dezinformace, že šíření poplašné zprávy je trestným činem. Doporučujeme spoléhat na oficiálně vydávané informace. Přes aktuálně klidnou situaci však prosím neztrácejte obezřetnost a buďte stále opatrní – v obci i na cestách.

Užívejte si letních dnů.

Lucie Hostašová
starostka obce