Aktuality

ČEZ Distribuce mění způsob oznamování plánovaných odstávek elektřiny

Od 1.1.2021 už ČEZ Distribuce nebude lepit na sloupech a domovních skříních papírová oznámení o odstávce elektrické energie. ČEZ tím digitalizuje své procesy a šetří přírodu. Jasným a žádaným řešením jsou informace online. Občané se mohou registrovat na www.cezdistribuce.cz/sluzba a dostávat informace o odstávce elektřiny e-mailem či SMS zprávou. Informace o plánovaných odstávkách budou nadále zveřejňovány také na www.cezdistribuce.cz/odstavky.

Číst více

Aktuální mimořádná a ochranná opatření ke covid-19

Níže naleznete aktuální ochranná opatření 

  • Ochranné opatření – omezení překročení státní hranice ČR s účinností od 5. 1. 2021 do odvolání.
  • Sdělení ministerstva zdravotnictví kterým se vydává seznam zemí nebo jejich častí s nízkým rizikem nákazy onemocněni covid-19 od – 7. 1. 2021.

Plné znění níže ve formátu PDF:

Svoz vánočních stromků

V obci Hory bude od 6. ledna 2021 probíhat svoz vánočních stromků. Vánoční stromky musí být kompletně odstrojeny – bez řetězů, ozdob a háčků. Odstrojené stromky nechte u svých popelnic nebo u plotu svého domu. Svoz bude probíhat do 13. ledna 2021. Do svozu nepatří umělé stromky.

Nová kontejnerová stání v obci

V uplynulých týdnech proběhla realizace 6 ks kontejnerových stání pro tříděný odpad. Kontejnerová stání dostala nový vzhled v podobě dřevěného oplocení a zámkové dlažby. Na realizaci se podíleli i obyvatelé Hor, kterým patří velké poděkování.

Číst více